Tokom nedelje borbe protiv neisplaćenih zarada, Anarhosindikalistička inicijativa sprovela je niz propagandnih akcija u više gradova Srbije.
Između ostalog, novi broj Direktne akcije podeljen je radnicama i radnicima ispred većeg broja proizvodnih pogona. Stotine nalepnica, kao i objave na društvenim mrežama pomogle su da se veliki broj ljudi informiše o tome kako da se zajedno izborimo.
Nedelja protiv neisplaćenih zarada je gotova, ali borba se nastavlja i intenzivira!
Već nam se javio već nam se javilo puno radnica i radnika sa kojima ćemo se u narednom periodu organizovati kako bi se zajednički izborili. Kao i obično, o borbi, planiranim i izvedenim akcijama i pobedama, informisaćemo putem naše stranice i sajta.
Kako bi što lakše rešavali i izbegli situacije da nam nešto ne bude isplaćeno, pa i kako bi dodatno popravili uslove rada i života - potrebno je da se na svakom radnom mestu sindikalno organizujemo i povežemo.
Ne moraš da čekaš da te otpuste, da ti duguju platu, da te iscede do kraja.. Bori se za bolje uslove rada i života već danas!
Prikljiči se borbi - javi se našem sindikatu!